Palmares

Overzicht van de wedstrijden met de resultaten.

Palmares

 

Datum Plaats Wedstrijd Stukken Uitslag
25/10/2009 Merksem Provincie
  1. Stonehenge - Jan Van Der Roost
  2. Paganini Variations - Philip Wilby
Superieure afdeling
81%
12/10/2008 Hoogstraten Vlamo
  1. Nirvana's Touch - Hardy Mertens
  2. New Life - Maurice Hamers
Superieure afdeling
93,83% - Provinciaal kampioen
26/02/2006 Leuven Nationale Kampioenschappen Vlamo
  1. Codon - Kevin Houben
  2. Jubilee - Paul Drury
Superieure afdeling
92,3 % - Nationaal kampioen
Vlamo ambassadeur 2006
1e prijs met grote onderscheiding
BAP-laureaat
 20/11/2005  Turnhout  Provincie
  1.  Codon - Kevin Houben
  2. Jubilee - Paul Drury
Superieure afdeling
91 %
16/10/2005 Hoogstraten Vlamo
  1. Codon - Kevin Houben
  2. Aragorn - Hardy Mertens
Superieure afdeling
94,16 % - Provinciaal kampioen
11/11/2001 Ekeren Provincie
  1. Noah's Ark - Bert Appermont
  2. Banja Luka - Jan De Haan
Superieure afdeling
74 %
07/10/2001 Hoogstraten Fedekam
  1. Noah's Ark - Bert Appermont
  2. Banja Luka - Jan De Haan
Superieure afdeling
90,33 %
02/11/1997 Bornem Provincie
  1. Spirit of Independence - Jan Van Der Roost
  2. Fantasia - Jan Segers
  3. Firestorm - Stephen Bulla
Ere-afdeling
60 %
12/10/1997 Bornem Fedekam
  1. Fantasia - Jan Segers
  2. Firestorm - Stephen Bulla
Ere-afdeling
90,60 %
28/11/1993   Provincie
  1. Sunken Village - Philip Sparke
  2. Sympfonisch Variaties - Paul Gilson
  3. Second Suite - G. Host
Ere-afdeling
17/10/1993   Fedekam
  1. Sunken Village - Philip Sparke
  2. Sympfonische Variaties - Paul Gilson
Superieure afdeling
28/05/1989   Fedekam
  1. Fantasia - Jan Segers
  2. Arlequino - Roland Cardon
Ere-afdeling
92,50 %
26/09/1985   Provincie
  1. Rikudim - Jan Van Der Roost
Ere-afdeling
80% en meer
1983 Heist-op-den-Berg Provincie   Bevordering naar Ere-afdeling met lof van de jury
1960 Vorselaar Grote Internationale Muziekwedstrijd   Eerste afdeling
271,5 op 300
Op één na hoogste puntenaantal van 12 deelnemers